Soguk Lipoliz (Cryo Lipoliz)

Medica Derma Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu

TR EN AR
Güzellik ve Daha Fazlası İçin...

Soguk Lipoliz (Cryo Lipoliz)

 

Soğuk lipoliz (cryo lipoliz)

Soğuk lipoliz (cryo lipoliz) Nedir?

Soğuk lipoliz (cryo lipoliz) Yağ dokusunu dondurarak parçalayan ve doğal yollarla vücuttan atılmasını sağlayan FDA onaylı etkinliği ispatlanmış etkili bir uygulamadır.

Soğuk Lipoliz (cryo lipoliz) Nasıl Uygulanır?

Soğuk lipoliz uygulanacak alana cihazın cilt ile temasını kesecek kişiye özel ped serilir. Bu pedler cildinizi korurken, cihazın yağ dokusunu daha etkin bir şekilde işleme tabi tutmasını sağlar.

İkinci aşamada cihaz uygulama bölgesindeki yağ dokusunu vakumlayarak cihazın haznesine doğru çeker ve dondurma işlemine hazır hale getirir.

Üçüncü aşmada yağ dokusu dondurma ve parçalama işlemi başlamış olur. Tedavi bittiğinde yağ dokusu doğal yollarla vücuttan atılır ve uygulanan bölgede incelme sağlanır.

Seans Süresi Ne Kadardır?

Uygulama süresi ortalama 60-70 dk kadar sürer.

Ne Kadar Sıklıkla Seansa Girilebilir?

Tek seansda incelme sağlayan soğuk lipoliz uygulamadan 10 15 gün sonra incelme belirtilerini gösterir ve ortalama 1,5 2 ay sonra parçalanan yağ dokusunun tamamen vücuttan atılması ile maksimum incelme sağlanır.  Parçalanan yağ dokusunun vücuttan atıldığı ortalama 2 ay gibi bir süre sonunda aynı bölgeden seansa girebilir.

Vücudun Hangi Bölgelerinde Uygulanabilir?

Bölgesel incelme ihtiyacı duyulan yağ dokusunun biriktiği hermen her bölgeye uygulanabilen Soğuk Lipoliz genellikle Karın ve çevresi, Basen bölgesi, Kollar ile bacaklarda da uygulanabilmektedir.

 

Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Sizi arayalım