Kavitasyon

Medica Derma Lazer Epilasyon ve Güzellik Salonu

TR EN AR
Güzellik ve Daha Fazlası İçin...

Kavitasyon

KAVİTASYON

Kavitasyon kurtulmak istenilen, bel, karın, göbek, kol, kalça ve sırttaki çözülemeyen depo yağları parçalayarak, yerleşmiş bölgesel yağları eritmek, selülitli bölgelerin görünümünün azalmasına yardımcı olmak amacıyla kullanılan güçlü bir sistemdir. Kavitasyon cihazının gönderdiği güçlü ultrason dalgaları aynı zamanda cildin sıkılaşması için de fayda sağlamaktadır. Cerrahi bir müdahale gerektirmeden uygulanan, ağrı ve acı hissini yaşatmayan bölgesel zayıflama yöntemi olan kavitasyon ile ilk seansta yağlı olan bölgenin kalınlığına göre 2 ya da 10 cm incelme sağlanmaktadır.

Kavitasyon tedavisi ile yağ hücrelerinde parçalanma başlar. Parçalanan yağ hücreleri serbest yağ asitlerine dönüşür ve hasta tarafından kullanılabilir hale gelir. Kavitasyon sonrasında hastaların ölçümlerinde uygulanan bölgede en az 2 maksimum 10 cm kadar daralma gözlenir.

Kişinin rahatsız olduğu bölgenin büyüklüğü, yoğunluğuna göre değişebilmekle birlikte 10-15 gün aralıklarla 4-8 seans uygulama yapılabilir. Birlikte yapılması gereken yardımcı uygulamalara göre bu süreler kısalabilir.

Sizi Arayalım

Sizi Arayalım

Sizi arayalım